• Ροή Ειδήσεων
  • Παναιτωλικός
  • Super League
  • Super League 2
  • Γ’ Εθνική
  • Τοπικό Ποδόσφαιρο
  • Μπάσκετ
  • Διεθνή
HI Sports
  • Αρχική
  • Ροή Ειδήσεων
  • Super League
  • Super League 2
Reading: Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της Superleague, τη Δευτέρα το Παναιτωλικός – Λαμία
HI SportsHI Sports
Font ResizerAa
  • Ροή Ειδήσεων
  • Παναιτωλικός
  • Super League
  • Super League 2
  • Γ’ Εθνική
  • Τοπικό Ποδόσφαιρο
  • Μπάσκετ
  • Διεθνή
Search
  • ΑΡΧΙΚΗ
  • ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
    • Champions League
    • Europa League
    • conference league
    • euroleague
    • Elite League
    • Formula 1
    • Basket League
  • ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
    • NBA
    • volley
    • play offs
    • play outs
Have an existing account? Sign In
Follow US
© HI Sports Network. All Rights Reserved.
HI Sports > Blog > Super League > Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της Superleague, τη Δευτέρα το Παναιτωλικός – Λαμία
Super LeagueTop StoryΕλληνικό ΠοδόσφαιροΠαναιτωλικός

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της Superleague, τη Δευτέρα το Παναιτωλικός – Λαμία

4330900 (plagies) 161133
Συντακτική Ομάδα Published 23 Ιουλίου 2024
Share
0 Min Read

Oρίστηκαν σήμερα από τη διοργανώτρια αρχή, οι αγώνες της πρεμιέρας του πρωταθλήματος, με τον Παναιτωλικό να αγωνίζεται με τη Λαμία, την Δευτέρα 19 Αυγούστου στις 21.00, με το ματς αυτό να είναι το τελευταίο χρονικά της 1ης αγωνιστικής.

Πρεμιέρα με δύο αγώνες το Σάββατο 17 Αυγούστου, Βόλος – Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ – Πανσερραϊκός στις 20.00.

Αναλυτικά:

gtldcu6xaaarfhc

You Might Also Like

img 0904 1200x800 jpg
Ιδανική πρεμιέρα για τον Παναιτωλικό, 3-1 τον Αστέρα στο Αγρίνιο!
Προαναγγελία αγώνα: Παναιτωλικός-ASTERAS AKTOR
TAGGED:programmesuperleague
Share This Article
Facebook Twitter Email Copy Link Print
Previous Article ethniki bc 12ada Η 12αδα της Εθνικής μπάσκετ για τους Ολυμπιακούς Αγώνες – Εκτός ο Λούντζης
Next Article monemvasiotis scaled Άλλαξε χέρια ο Ηρακλής – Συμφωνία Μονεμβασιώτη με Ευγενίου
banner enosi agriniou 400
banner smartkids

ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ

estec panet 1200x700 png (1)
Super LeagueTop StoryΠαναιτωλικός

Παναιτωλικός – Αστέρας: Θέλει να μπει δυναμικά στο νέο πρωτάθλημα ο Τίτορμος

By Συντακτική Ομάδα 23 Αυγούστου 2026
7061953 222945
Super LeagueTop Story

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας στη Super League

By Συντακτική Ομάδα 23 Αυγούστου 2026
1602
Super LeagueΔιεθνήΜεταγραφές

Ομάρ Ρίτσαρντς: Ο Άρης ανακοίνωσε τη μεταγραφή

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026
doiranlis
Super LeagueSuper League 2Μεταγραφές

Δοϊρανλής: Η Κηφισιά ανακοίνωσε τη μεταγραφή από τον Πανσερραϊκό

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026
Super League

Ορίστηκε το Παναιτωλικός-Καλαμάτα για την 2η αγωνιστική της Super League, το Σάββατο 29/08

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026
panetolikos 1 1200x830
Super LeagueΓενικάΠαναιτωλικός

Το ιατρικό επιτελείο του Παναιτωλικού για τη σεζόν 2026-2027

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026

Sport News

  • Παναιτωλικός
  • Γενικά
  • Ελλάδα
  • Διεθνή

Socials

Facebook Twitter Youtube

Προσωπικά Δεδομένα

  • Ποιλιτκή Cookies
  • Πολιτική απορρήτου & συμμόρφωση GDPR
  • Ταυτότητα
  • Διαφημιστείτε μαζί μας
  • Newsletters
Powered by WordPress
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?