• Ροή Ειδήσεων
  • Παναιτωλικός
  • Super League
  • Super League 2
  • Γ’ Εθνική
  • Τοπικό Ποδόσφαιρο
  • Μπάσκετ
  • Διεθνή
HI Sports
  • Αρχική
  • Ροή Ειδήσεων
  • Super League
  • Super League 2
Reading: Ο Τσαγκαράκης στο Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός
HI SportsHI Sports
Font ResizerAa
  • Ροή Ειδήσεων
  • Παναιτωλικός
  • Super League
  • Super League 2
  • Γ’ Εθνική
  • Τοπικό Ποδόσφαιρο
  • Μπάσκετ
  • Διεθνή
Search
  • ΑΡΧΙΚΗ
  • ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
    • Champions League
    • Europa League
    • conference league
    • euroleague
    • Elite League
    • Formula 1
    • Basket League
  • ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
    • NBA
    • volley
    • play offs
    • play outs
Have an existing account? Sign In
Follow US
© HI Sports Network. All Rights Reserved.
HI Sports > Blog > Super League > Ο Τσαγκαράκης στο Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός
Super LeagueΓενικάΔιαιτησία

Ο Τσαγκαράκης στο Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός

tsagkarakis (1)
Συντακτική Ομάδα Published 28 Αυγούστου 2024
Share
0 Min Read

Ο Πέτρος Τσαγαράκης (Χανίων) ορίστηκε από την ΚΕΔ για να διευθύνει την αναμέτρηση του Σαββάτου (31/8), Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός, στο Αγρίνιο.

Βοηθοί του οι Στάικος (Λάρισας) και Τσολακίδης (Αθηνών). Τέταρτος, όπως και στο ματς με την Λαμία ο Κατοίκος (Αθηνών).

Στο VAR θα βρίσκονται οι Παπαπέτρου (Αθηνών) και Πάτρας (Μακεδονίας).

TAGGED:diaithsiasuperleague
Share This Article
Facebook Twitter Email Copy Link Print
Previous Article zafeiris Χρήστος Ζαφείρης: Το wonderkid της Σλάβια Πράγας που προβάρει τη γαλανόλευκη
Next Article 0c5a4255 1200x675 Παναιτωλικός: Αρχίζουν επίσημοι αγώνες για τα Τμήματα Υποδομής
banner enosi agriniou 400
banner smartkids

ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ

estec panet 1200x700 png (1)
Super LeagueTop StoryΠαναιτωλικός

Παναιτωλικός – Αστέρας: Θέλει να μπει δυναμικά στο νέο πρωτάθλημα ο Τίτορμος

By Συντακτική Ομάδα 23 Αυγούστου 2026
7061953 222945
Super LeagueTop Story

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας στη Super League

By Συντακτική Ομάδα 23 Αυγούστου 2026
1602
Super LeagueΔιεθνήΜεταγραφές

Ομάρ Ρίτσαρντς: Ο Άρης ανακοίνωσε τη μεταγραφή

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026
784226611 1564403449060058 2304967549226347167 n
ΓενικάΜπάσκετ

Θύρα 7 για Ουόκαπ: «Απαιτούμε να σε ξαναδούμε στο ΣΕΦ μόνο για να κουβαλάς τα μπάζα στα έργα»

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026
doiranlis
Super LeagueSuper League 2Μεταγραφές

Δοϊρανλής: Η Κηφισιά ανακοίνωσε τη μεταγραφή από τον Πανσερραϊκό

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026
Super League

Ορίστηκε το Παναιτωλικός-Καλαμάτα για την 2η αγωνιστική της Super League, το Σάββατο 29/08

By Συντακτική Ομάδα 21 Αυγούστου 2026

Sport News

  • Παναιτωλικός
  • Γενικά
  • Ελλάδα
  • Διεθνή

Socials

Facebook Twitter Youtube

Προσωπικά Δεδομένα

  • Ποιλιτκή Cookies
  • Πολιτική απορρήτου & συμμόρφωση GDPR
  • Ταυτότητα
  • Διαφημιστείτε μαζί μας
  • Newsletters
Powered by WordPress
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?